| allexx98 a întrebat:

Cum sa cuceresc o fata? ceva idei? cum sa procedez la inceput?

Răspuns Câştigător
| Sweet111 a răspuns:

Cel mai dificil moment pentru un baiat este atunci cand incearca sa cucereasca o fata. Fetele pot fi foarte complexe atunci cand se lasa cucerite. Fiecare fata viseaza la baiatul visurilor ei, care sa aiba acel "ceva" sa o cucereasca, sa-i puna luna la picioare si sa o duca pe culmile fericirii. Daca vrei cu adevarat sa cuceresti o fata trebuie sa fi foarte atent la ceea ce o intereseaza pe ea deoarece fiecare fata este diferita.Personalitatea are cel mai important rol in cucerirea unei fete. In timp de baietii sunt interesati de o fata, in primul rand pentru aspectul exterior, fetele sunt adesea cucerite de o inima buna, un simt al umorului dezvoltat si o fire foarte optimista. Fiecare fata isi doreste sa intalneasca un baiat langa care sa se poata simti libera, sa poata fi ea insasi. Cu toate ca se spune ca fetele prefera mai mult baietii duri, nu este deloc asa, majoritatea fetelor lasandu-se cucerite de baietii care stiu sa le respecte si sa le alinte. Vorbeste cu ea, cistiga-i increderea, acordei atentie, nu uita si de aspectul exterior, conteazawinking
Deci succes si sarbatori fericite! love struck

5 răspunsuri:
| YqLmX a răspuns:

Prin felul tau de a fi, eu de obicei le cuceresc cu umorul meu nesfarsit pe langa faptul ca ma comport ca un adevarat cavaler cu ele.

| Satanique a răspuns:

Da-i la copiat tema la fizica! nu stiu daca merge dar o sa fie mai mult timp in jurul tau!

| adutzz a răspuns:

Salut, cat de bine va cunoasteti? daca va intalniti destul de des atunci incearca sa vorbesti mai mult cu ea, afla chestii despre ea, insa nu exagera prea mult sa nu para ca un interogatoriu. nu uita sa fii cat mai natural si original; incearca sa fii deschis, dar nu extrem de deschis, nu trebuie sa fii o carte deschisa. nu ii vorbi despre o prietena din trecut in primele voastre conversatii (nu ne plac chestiille astea). daca insa nu va cunoasteti foarte bine incearca sa mergi si tu in locurile in care merge si ea, asa te va vedea de mai multe ori. veti fi la inceput cunostinte, apoi prieteni si tot asa. nu uita sa fi natural si original (nu incerca sa te dai mare daca nu e cazul). daca crezi ca te place si ea, poti sa ii arati cu anumite gesturi ca ea este mai speciala decat celelalte. multa bafta

| Tavii a răspuns:

Sincer nu sunt un Don Juan sau ceva de genu'...dar ti-as sugera daca de abia ai cunoscut-o sa o intrebi cat mai multe lucruri despre ea,sa aflii ce ii place si ce nu, sa ii aflii hobiurile, animalul preferat.chestii obisnuite sau mai pe romaneste poarta o conversatie deschisa ca si cum ai vorbi cu un prieten apropiat incearca sa o cunosti cat poti de bine, sa aflii daca sunteti compatibili, sa gasiti lucruri in comun si poate la un moment dat va ajunge sa tina la tine... ceva mai mult decat la un amic.mult noroc si sper ca te-am ajutat

| sorynel25 a răspuns:

E o mare pierdere de timp sa cuceresti o fata.e o joaca de-a soarecele si pisica