| LikeForMe123 a întrebat:

As vrea să-i scriu un mesaj drăguț iubitei mele pentru ca pe 18 facem 2 luni de relație... Asta pentru că în realitate nu ne putem vedea atunci. Dacă puteți sa ma ajutați și pe mine cu câteva rânduri în care sa-i spun cât apreciez ca am o asa iubita și chestii de genul, poate o sa o atingă putin. Mulțumesc anticipat și dau Funda!

Răspuns Câştigător
| Michaeel a răspuns:

Știu ca băieții nu prea sunt ei poeți happy dar cum zicea un alt răspuns mai bil îl scrii tu decât altul. Un masaj din inima, chiar și cu greșeli în exprimare va fi foarte apreciat de orice fata. Și un simplu "iubii face 2 lunii love struck'' ar face-o fericita. Ori dacă nu ai chiar nicio idee : https://pin.it/1NDjKwx

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Mesajul trebuie sa vina din inima ta, nu din tastatura noastra. Daca chiar nu esti in stare sa faci asta cauta pe pinterest declaratii de dragoste in engleza si le traduci in romana.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Adica tu nu stii ce sa i spui si apelezi la plagiat? Rușine, spune i ce simti, daca simti ceva pentru ea, nu i scrie niste povesti inventate de alții.

| Sofer a răspuns:

"iubi! Te apreciez foarte mult pentru aceste 2 luni împreună și sper la cât mai mult sa avem împreună."

| Bozgi200 a răspuns:

Totul trebuie să fie din inimă. Daca nu îl faci tu, înseamnă ca nu o apreciezi destul. Străduiește-te, o sa îți iasă. Succes!