| DanielMuresan123 a întrebat:

Salut
As vrea sa stiu cum as putea sa-mi maresc penisul fara pilule si d-alea ce le cumpar din magazine sau de pe net.
Ceva natural... stie cineva? Rog seriozitate, dau funda!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Din pacate nu este posibil asa ceva. Dimensiunea penisului este de natura genetica asa cum a fost inscris in ADN-ul tau in momentul conceperii tale, la fel cu marimea piciorului, culoarea ochilor, dimensiunea limbii sau urechilor.Toate metodele minune de marire a penisului sunt niste excocherii si nascociri ale unor sarlatani care au unicul scop/motiv sa scoata bani de pe urma credulitatii a unor naivi. Cel care va inventa vreodata asa ceva te asigur ca va deveni rapid ultra cunoscut pe plan mondial si mai mult de atat MULTIMILIARDAR.Trebuie sa te multumesti cu ceea ce ai si sa compensezi anumitele lipsuri/neajunsuri prin alte mijloace tehnice, folosirea de obiecte, sau fantezii sexuale, practicarea pettingului, etc. Multa sanatate.

| DanielMuresan123 explică (pentru corbulalbrosu):

Îmi poți da câteva exemple?
Și cum să le aplic?
Ca dau funda laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru DanielMuresan123):

Inainte de a face sex efectiv un preludiu lung poate produce "adevarate miracole" daca se practica o masturbare reciproca, sex oral, cunilitie cat cuprinde, precum si degetica pentru masarea si umezirea cat mai intensa a vaginului si realizarea unei relaxari cat mai intense a muschilor vaginali. Sau practicarea unui petting prelungit cu participarea activa a ambilor parteneri pana in momentul in care partenera devine receptiva in totalitate si atingerea placerii finale este practic aproape integral realizat doar prin jocuri sexuale, urmand ca sexul de final sa reprezinte doar "cireasa de pe tort". Un barbat adevarat va sti sa-si foloseasca la maxim degetele, buzele si in special limba pentru a compensa un penis mai "neputincios, prăpădit, schilod, slăbănog " de felul lui.