| Dulgherul a întrebat:

Salut, am 15 ani si as vrea sa stiu cum sa imi maresc penisul?

Răspuns Câştigător
| Helpme99 a răspuns:

14 cm este media. Si eu am 19 si il am de 14.5 si imi pot satisface partenera pana la orgasm. Nu.ti trebuie instrument lung, ci mai degraba gros.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea penisului NU poate fi modficata in mod real. Teoretic este posibil sa fie alungit cu 2 maxim 3 cm printr-o interventie chirurgicala foarte scumpa/costisitoare si cu rezultate incerte sau in multe cazuri cu rezultat care este mai degraba considerat un esec, dar cu urmari de-a dreptul dezastruoase. Exista posibilitatea ca in urmatorii 2 sau 3 ani penisul tau sa mai creasca odata cu intregul organism, in mod natural, cu cativa cm in lungime. Multa sanatate!

| Dulgherul explică (pentru corbulalbrosu):

La momentul actual il am de 14 cm

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Dulgherul):

In cazul in care in urmatorii 2-3 ani perioada in care exista toate sansele ca penisul tau sa se mai lungeasca chiar si cu doar 2 cm si nu mai mult, in acel caz va ajunge sa aiba lungimea de 16 cm care este considerata ideala de minim 8 femei din 10. Insa si in cel mai pesimist scenariu in care marimea penisului tau ar ramane nemodificata si in aceasta situatie lungimea actuala coroborata cu o grosime adecvata, poate fi considerata ca fiind un penis cat se poate de competitiv, cu care pot fi satisfacute sexual majoritatea femeilor cu...''pasarica normala''. big grin

| Julizz a răspuns:

Buna! Este imposibil la varsta asta, singura metoda reala si care da rezultate e interventia chirurgicala, care se poate face la 18 ani!
Nu crede in creme si geluri happy!