| pisy_9676 a întrebat:

Salut as vrea sfatul vostru m-am certat cu prietenul meu si mi-a spus sa punem punct relatie dar eu il iubesc si stiu ca si el tine la mine dar astazi l-am sunat cred de 30 ori dar nu mi-a raspuns la tel in plus am sunato pe mama lui si i-am spus sa ii transmita sa ma sune ca trebuie sa vorbim urgent da el i-a spus ca nu vrea sa vorbeasca cu mine. dati-mi va rog un sfat ce sa fac ca sa nu il pierd caci il iubesc prea mult. decit sa il pierd mai bine ma sinucid

Răspuns Câştigător
| Oαnα a răspuns:

Il iubesti.si daca zici ca si el te iubeste.isi va da seama mai incolo ce a pierdut.si intr-o zi se va intoarce la tine.cu sigurantza.si in plus nu ii arata lui ca suferi.ca asa el o sa incerce mai mult sa te faca sa suferi.uh cati ani ai?

1 răspuns:
| sysy13498 a răspuns:

Wa sa nu faci asa ceva... apoi daca e vina ta ca te-ai certat cu el cereti scuze si spune-i ca inca il mai iubesti si ti la el si daca te iubeste te va ierta cred... fundita?