| anonim_4396 a întrebat:

Salut,as vrea si eu un sfat din partea voastra... Eu iubesc o fata foarte mult si as vrea sa ma insor cu ea dar are 2 copii dintr-o alta relatie. Credeti ca ar fi o problema asta? Unii oameni zic ca sunt fraier, altii zic ca sunt tare...voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Fa ce e bine pentru tine, eu spun ca nu e importanta chestia asta, sa fi tu fericit si implinit si sa va iubiti.
Citeste si articolul

https://jurnalbizar.wordpress.com/2015/09/28/nu-te-lasa-prada-timiditatii/

| RAY a răspuns:

Man daca tu le accepti e ok, daca nu le accepti mergi inainte e cam aiurea sa cresti copii altuia care nu sunt ai tai, adica muncesti pentru cine nu e al tau plus daca vei avea va vi o gelozie plus ce le poti spune daca isi vorbesc urat nu sunt copii tai, esti tanar nu isi complica viata

| Lawliet14 a răspuns:

Ce-ti pasa ce zic ceilalti? Poti sa-i iubesti pe copiii aia ca si cum ar fi ai tai? Da sau nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ascultă-te pe tine, e important ce simți tu, nu lucrurile pe care le spun ceilalți. dacă chiar o iubești, copii ei n-are trebui să fie o piedică.

| CezarinaLunaria a răspuns:

Important e ceea ce simți tu.dar și ea. Nu contează gura lumii, că doar viața ta nu depinde de părerile altora.