| SteauaROsie a întrebat:

Salut

as vrea un sfat urgent!

e vorba despre 2 fete,

am fost combinat cu amandoua,
pe rand,

de a 2 a m am despartit recent,

si am incercat, sa ne impacam,
dar fata se tine tare,

si ma enerveaza,

si prima fata, daa semne ca ar vrea sa fie din nou cu mine,
nu stiu ce sa fac,

diferenta dintre cele 2 fete

sta cam asa,

prima cu care am fost, e cam curva(mie nu prea imi plac curvele)

si a 2 a e fata cuminte, dar ma enerveaza ca isi face fite, de cate ori vreau sa vorbim, se tine tare, chiar daca in sufletul ei, si ea vrea sa ne impacam,

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca umbli cu de astea eu nu pot intelege ca tu esti prea..."usa de biserica" ca sa zic asa. Nu stiu ce sa te sfatuiesc, faci ce vrei, eu nu as ramane cu niciuna.

| ByaKid a răspuns:

Pai,nu fii cu niciunahappy.Dar never ever sa nu mai inseli fete findca astea is prostute si naive dar o sa dai de altele care se vor prinde si o sa faca orice sa te faca sa regreti si sa iti strice viitoarele relatiiwinking

| IoanaMra a răspuns:

Eu zic sa o iei pe a doua la o discutie ca lumea.de la om la om. O intrebi daca mai vrea ceva. In functie de raspuns te impaci u ea sau nu. Las'o pe prima oh go on N'are rost, gandeste'te la reputatia ta de baiat. tongue

| KittyBeyb14 a răspuns:

Dupa descriere as zice sa nu mai ramai cu niciuna... daca una e curva si daca alta e fitsoasa