| SteauaROsie a întrebat:

Salut,
in vara asta am cunoscut 2 fete,

am fost combinat cu amandoua, pe rand

una dintre ele mi s a parut de gashca, si mi a placut de ea foarte mult,

m am despartit de ea recent, de vreo 3 saptamani,

am insistat sa ne impacam, dar degeaba,
eu m am obisnuit cu ideea ca nu mai vrea nimic cu mine,

si m am bagat in seama cu prietena ei,

dar ea o cam trage pe prietena ei din fata mea,rolling on the floor

tot timpul sta cu ochii pe mine,
sa vada daca nu ma bag in seama cu prietena ei,

am inteles ca au aparut niste discutii,
ea zicea:
"de ce nu vorbeste cu mine,
si se baga in seama cu prietena mea"

eii bine dupa toate astea,

nu am avut curajul sa ma o bag in seama fata in fata,

dar am sunat o,

dar ma enerveaza, ca se tine tare,

am rugat o sa ma asculte 2 sec,

dupa ce am scos 2 vorbe,

ea imi zice:

"au trecut 2 sec"

imi venea sa o injur, nu mi place cand cineva ma ia cu din astea,

nu am injurat o, dar i am inchis telefonul in fata,
si i am trimis un mesaj dupa,

"indiferent cum ma vezi,
dusman, sau amic,
mie chiar nu mi pasa..."

chiar si in ziua de azi,
ne mai privim in ochi accidental,
sau din instict,(habar nu am de la ce vine)

eu cred ca fata se tine tare, nu vrea sa lase nimic de la ea?

voi ce credeti?
sa mi mai bat capul cu ea?

3 răspunsuri:
| GrosuPatrisia a răspuns:

Da e clar ca te place, dar nici nu o sufoca ca dupa aia o sa te creda prea disperat.las-o un timp. Ignoro si date la alta fata dar sa nu fie prietena ei ca fetele mor cand fostul se incurca cu prietenele ...si o sa vezi atunci daca tine sau nu la tine :* puup

| AlexandraHNY a răspuns:

Daca o iubesti merita

| Cristinnnaa a răspuns:

Fata sigur te place. daca nu ar simti nimic pentru tine nu ar fi geloasa sau nu ar interesa'o daca vorbesti sau nu cu prietena ei. poate ca vrea sa se razbune intr'un fel, poate ai deranjat'o cand erati impreuna.chiar daca ea poate ar mai vrea sa fie cu tine.nu poate sa o faca din cauza orgoliului...lasa timpul sa treaca, dai cate un semn foarte discret si foarte rar. daca chiar tine la tine o sa cedeze odata si odata...bafta:*