| anonim_4396 a întrebat:

aseara am facut dragoste cu prietenul meu, iar dupa am observat o pata maronie cind am mers la baie. nu este ciclu ca mi s-a terminat acum o saptamana, ce poate sa fie?

8 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Ai auzit de raceala? asta este mai stai cu fundul pe piatra sau mai stai in curent acum ca a dat caldura poarta maieu deasupra buricului si o sa mai ai asa ceva

Recomand spalaturi cu scumpie si ceai de musetel si n-o sa mai ai

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mînuțele, sigur ai o dereglare hormonală, nu te îngrijora, dar dacă ai îndoieli, mergi luni la medic. Multă sănătate și ai grijă de tine.

| Lia09 a răspuns:

Poate fi si o rana pe col. Ar fi bine sa faci un control! Sanatatea ta e cea mai de pret. Nu sta si indura.

| naitreaba a răspuns:

Daca a fost si anal, cred ca iti dai singura seama ce e...

| serenaS a răspuns:

Buna,
Are legatura cu menstruatia ta si e chair de bine, ti se curata ovarele, dar poate fi si o raceala daca ai simtit o durere la ovare in timpul actlui sexual.Ca sa fii sigura, un control nu strica.
Bafta!

| PrYnTzZeSicCa a răspuns:

Mai esti virgina!? happy