| Zinv a întrebat:

Salut.
Aseara am fost la un prieten si ne-am uitat la un film.
In film era o scena mai ciudata, un om mare care isi baga penisul intre perne, incerca sa simuleze sex-ul.
Asta se pune ca si masturbare sau ca si sex?

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

E chiar sex in grup...pentru ca nu a facut-o cu o perna, ci cu doua!winking

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E masturbare

| Goete a răspuns:

Inte perne nu cred eu ca e tocmai placut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masturbare. Nu trebuie facuta neaparat cu mana.

Răspuns utilizator avertizat
| Aditu94 a răspuns:

Ca si autosatisfacere..masturbare...probabil avea fantezii..isi imagina ca pernele sunt niste sani imensi ..ciudaaaat.

| Anonimboy111 a răspuns:

Sex e cand intra penisul in vagin nu cand isi baga unu penisu in perna. daca nici chestia asta nu o stii…

| MichailOfilescu a răspuns:

Se pune ca si boala mentale