| rosepassion a întrebat:

Salut, asi avea si eu o nelamurire si v-as ruga sa raspundeti sincer

as vrea sa stiu parerea voastra despre sexul anal...

si daca credeti ca o fata care nu vrea sa se dezvirgineze si totusi ar dori sa isi satisfak prietenul il poate satisface numai cu sexul anal...

daca da faza asta km cat timp ar putea dura?

Răspuns Câştigător
| myworldis5784 a răspuns:

Exista mult mai multe posibilitati de ati satisface prietenul, incearca si altceva si in fine fa ceea ce stii ca e mai bine pentru voi doi NU DOAR PENTRU EL!

23 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Virgina e numai o fata care nu a avut nici un fel de contact sexual, asadar, o fata este dezvirginata la primul ei contact sexual. Practic himenul nu conteaza, crezi ca partenerul pentru care pastrezi himenul se va bucura cand ii vei spune: am himenul intact, dar am facut sex anal cu 5 tipi. In rest, sunt, desigur, virgina. Eu cred ca virginitatea inseamna puritate, nu perversiune. Mi se pare ca o fata care foloseste sexul anal pentru a nu se dezvirgina este o perversa fara margini si murdareste ideea de femeie. Si sa fiu bine inteleasa: nu ma opun sexului anal. Dar folosit pentru pastrarea himenului este o nemernicie.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Anonim, eu n-am spus si nici macar nu am insinuat nici ca practic nici ca nu practic. Asta doar fiindca imi place ca viata mea intima sa ramana intima.
Nu am zis niciodata ca as fi vreo sfanta sau vreo mironosita si am intotdeauna grija de exemplu pe care il dau altora, mai ales celor foarte tineri. De altfel, daca invidia nu te orbea, ai fi vazut ca am descurajat comportamentul nerusinat la care se refera intrebarea.
Nu cred ca esti in masura sa dai elctii de morala, sincer. Cel putin nu atat timp cat te ascuzi sub anonimat, desi noi suntem "cunostinte" vechi pe TPU. Ma intristeaza veninul asta care te otraveste si chiar ma intreb de unde atata ura si rautate int-un singur om.

lolita
| lolita a răspuns:

O fata nu este obligat sa-si satisfaca partenerul cu sex anal daca ea este virgina. asta mi se pare cea mai mare prostie pe careo poate face. sexul trebuie sa inceapa normal si dupa un timp cand are experienta necesara sa probeze si alte lucruri, ora, anal sau tot ce-i mia trece prin cap.

| Barajag a răspuns:

De ce nu face sex oral, il poate satisface si asa sau vrea sa ramana virgina si in gura?hee heeasa va scapa si de dureri, ufff fetele astea. iarta-le doamne ca nu stiu ce fac.

| moonY a răspuns:

Depinde de fiecare in parte. dar de ce nu vrei sa te dezvirginezi? de ce si prefera sex anal caree si dureros si aiurea?

| lostcontrol12 a răspuns:

Eu cred ca daca faci orice fel de sex nu mai esti virgin/a.nu le inteleg p-astea. iar faza cu sexul anal mi se pare scarboasa si neigienica.

| i.love.me a răspuns:

Mie nu mi se pare o idee prea buna. daca e pregatita sa faca sex anal de ce sa nuy fie pregatita sa isi inceapa viata sexuala cu acel baiat. nu e mare diferenta totul tine de o membrana (himenul)

| hamsterx a răspuns:

Pai dk chiar nu vrea sa s dezvirgineze atunci sa faca sex anal, desi nu pot intelege de ce o fata ar face asta.in fine.pai cat timp sa dureze cat vrea persoana respectiva.sau pana s plictiseste partenerul de "gaura veche" si mai vrea si altceva laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Antonimu a răspuns:

Sexul anal mi se pare cel mai scarbos!
+ Ca bolile cu transmitere sexuala se pot lua mai usor asa... SIDA... etc. terminatia-va bai copiilor cu prostiile astea!
Trimite-l la curve sau fa-i o la.ba, dar nu face asa ceva!

| pendula a răspuns:

E o prostie. In primul rand pentru ca lol ma gandesc ca doare mai tare decat sa te dezvirginezi si in al 2-lea rand cum a zis si hamsterx de ce sa nu se dezvirgineze? Daca il iubeste atat de mult incat sa il lase sa si-o bage in fund dc nu l-ar lasa acolo unde trebuie...

| Sniper a răspuns:

Sunt total de acord cu @brigaela.

Succes in continuare!

| jocnecurat a răspuns:

Brigaela are dreptate ca si multi altii de aici. Daca nu esti pregatita da te dezvirginezi pai nu o fa. Iar daca esti gata de sex pai fa-o cum se face. Opinia mea e ca sexul anal in abundenta nu prea este sanatos si e cam murdar. Apoi mai citeste despre asta si nu te lua dupa spusele oamenilor care nu au avut experienta. Dar totusi fa-o cum se face... lol.

| unu a răspuns:

Daca vrei discutii sincere despre sexul anal, ai gresit site-ul.

| unu a răspuns:

@sanndy: nu e adevarat ca e dureros. nu mai dezinforma. daca e facut corect nu e dureros.

| rosepassion explică:

Scuze dar ma-ti inteles gresit. nu pentru mine vam intrebat, eu numai i virgina de ceva timp.
nu practic asa ceva ca nu-mi place, eu eu prefer pe cel normal, daca imi trebuia pentru mine intrebat la pers 1.

| LoveMusic a răspuns:

Iarta`le Doamne pe fetele astea ca nu stiu ce fac si la ce se gandesc!

| irinelu_9484 a răspuns:

Nu te supara si nu vreau sa te jignesc dar asta e o timpenie... daca nu esti pregatita sa te dezvirginezi atunci nu merita sa te chinui cu cel anal o sa fie si mai dureros si perikulos pentru tine, daca te iubeste las sa mai astepte sau fa-o asa ca toata lumeaa. Sfatul meu nu fa sex anal doar pentru placerea luii

| frumoasa_2313 a răspuns:

Mai bine ai vrea sa inveti sa scrii...

| biemgi a răspuns:

Cat de cretin poti fi incat sa ceri o asemenea parere mai ales pe un forum unde se perinda sute de usere sincer va spun amras la vederea acestui port dar dupa ceva timp am realizat in ce 'rahat' vor sa intre tinerii din ziua de azi. un marlan manipulator pervers si o copila inconstienta pe care a mananca rau happy probabil raspundetii voi eu nu ma chiniu... numai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, la voi virginitate inseamna doar ruperea himenului? O fata pro in felatii mai poate fi considerata virgina? Te rupi in dos, dar nu nene, eu sunt virgina ca am himenul intact.Bravos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine sa ti-o puna la subtioara si tu sa faci din mana ca trenul.nu te doare si il satisfaci si pe prostul ala care vrea anal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inteleg ca si tu practici sexul anal, brigaela!
Frumos incurajezi deviatile de comprtament!
N-am cuvinte la cat bati campii.