| AlexicăHD a întrebat:

Salut asta este o intrebare pentru cunoscatori (cei din club sau care au dat proba) Este gre proba de admitere la Poli Timisoara An 1995 am auzit ca se da internat mancare tot dar e gre proba si daca da cam in ce consta eu unu cred ca pot reusi nu fac football demult timp insa ma pricep deci e grea sau usurica?

Răspuns Câştigător
| danypoli95 a răspuns:

Destul de grea:alergi vreo 15 minute alergare usoara si 2 sprint, 50 flotari, 50 abdomene, 150duble cu mincea si te pune sa faci driblinguri...si eu am fost sa dau proba dar am picat din cauza unei accidentari. sper sa te fi ajutat.Bafta