| inlove96 a întrebat:

Ce parere aveti despre Liceul Sportiv din Timisoara? Imi place foarte mult, dar nu stiu daca sunt contitii la internat, la scoala se mai fac si ceva ore sau chiar numai sport? Se da si proba? In ce consta?happy...HELP ME, PLS!:*

1 răspuns:
| Diana47 a răspuns:

Pailaughing din cate am auzit e extrem, super tare:X.nu sunt de acolo da` am.cunostiinte si rude acolohee hee. se fac cam 5 ore mxim pe zi si antrenamente:Xhee hee. bye bye.:*