| anonim_4396 a întrebat:

Astazi am inceput o relatie cu o fata. Maine ma vad cu ea. Ce ar trebui sa fac cand o vad? Trebuie sa o sarut pe buze din prima sau ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Poti incepe prin a o imbratisa, sa-i faci niste complimente si dupa peste cateva zile sau daca vrei chiar la incheierea acestei intalniri, o poti saruta. Multa bafta! happy

1 răspuns:
| Mussette a răspuns:

N-o saruta din prima, si nici la final nu te repezii s-o saruti de parca n ai mai apuca la urmatoarea intalnire. O pupi pe obraz, ca e suficient, te faci placut si vine si momentul sarutului functie de cat de mult te va placea si se va atasa de tine. Bafta!