| maryusGosSu a întrebat:

Maine ma intalnesc cu prietena si nu stiu ce sa fac deloc, din prima sa o sarut sau... doar buze pe buze... noi ne-am combinat pe mess, si ea a facut primul, pas, bine mi-a dat de inteles ca ma Pupa si ale ale, da nu-s ce sa fac,,, alte ori era doar o simpla intalnirea care. devenea o relatie. eu am 17 ani si ea 16.
ast raspunsuri big grin
Funda si voturi!

Răspuns Câştigător
| BubuUu_3067 a răspuns:

Sarut`oo. Nu vad de ce ai mai astepta, vorbiti si cu ocazia intalnirii va cunosteati mai bine.Nu toate fetele sunt la fel ca dintr`o simpla intalnire sa faca o relatie atunci pe loc.Si de ce sa nu profiti de faptul ca e deja o relatie inceputa de pe mess.Continuati`o. Va fi frumos. Nu ai de ce sa te feresti :*

1 răspuns:
| meduzzza a răspuns:

Pai dai si tu un sarut micut daca ii place o saruti in continuare daca nu iti ceri scuze