| anonimus20 a întrebat:

Aveti idee cum pot sa dezinstalez un program, adica unde trebuie sa dau... vreau sa dezinstalez 4Sync...MUltumesc!
Dau FundaVoturi! scuzati categoria!

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Pentru orice dezinstalare de programe, apesi pe :
Start - Settings - Control panel - Add or Remove programs -
Acolo alegi programul si apesi pe " Remove".
Succes!

| anonimus20 explică (pentru michelia):

Mersii!

| michelia a răspuns (pentru anonimus20):

Pentru putin, dragule.

| anonimus20 explică (pentru michelia):

Sti cum sa fac cand intru pe google sa apara o anumita pagina in loc de homepage? Te ros spune-mi daca stii!

| michelia a răspuns (pentru anonimus20):

Probabil ca acum Google e pagina ta de start si vrei s-o schimbi, nu?
Pasii:
Deschizi pagina de google, apoi alegi de sus Unelte ( Tools), acolo Optiuni ( Options), se deschide o fereastra cu mai multe rubrici si ai acolo" Pagina de start" unde apare acum www.google.ro. Stergi pagina de google si scrii linkul pe care il vrei tu sa-ti apara ca Homepage.
Apesi apoi OK, inchizi fereastra si gata!