| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Aveti incredere in aplicatiile de dating/matrimoniale?
Ce recomandati?
Multumesc!

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Peste tot sant doritori de sex relatii. Unica speranta ce o pot avea e in viitor spre partea robotica.

| SilentRain a răspuns:

Din punctul meu de vedere, aplicațile de genul sun ușor patetice și pentru persoane incapabile sa lege relații în realitate

| alexalx1234 a răspuns:

Sunt toate niște căcaturi care îți cer bani

| Xpressurself a răspuns:

E mai simplu sa iesi la o plimbare si sa intrii in vorba cu o fata.

| Catalin77945 a răspuns:

Mai bine cauti o persoana f2f pe afara prin parc chestii, si daca nu totusi ai putea incerca tinder, desi nu prea ai de unde sa stii exact cu cine vorbesti

| anonim_4396 explică (pentru Catalin77945):

Multumesc

| alexalx1234 a răspuns (pentru Catalin77945):

Nici f2f nu ai șanse dacă nu ai un fizic de invidiat. Cu tinder la fel. Ăla te stoarce de bani

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Îți recomand să cunoști o persoană în viață reală, câte cazuri au fost când au fost furate persoanele, omorâte, obligate să se prostitueze etc.

| anonim_4396 explică (pentru RazvanLegendaVie):

M-am gandit si la varianta asta...

| ruddy a răspuns:

Da si nu. Gasesti fete, dar de multe ori nu ii ce-a ce trebuie. Apoi daca e sa iti faci o relatie, si va intreaba careva cum v-ati cunoscut, ce ii zici? a o poza cu un cur bombam, cum sa nu ii dau swipe right

| EmirKadir97 a răspuns:

Încercă cu tinder. Daca nu ai bani, caută pe profilele fetelor ca multe isi lasă instagramul si poti sa le dai mesaj acolo.

| anonim_4396 explică (pentru EmirKadir97):

Ok laughing o sa incerc! Multumesc!

| alexalx1234 a răspuns (pentru EmirKadir97):

Degeaba lasă instagramul acolo. Îl pun acolo doar ca să facă urmăritori și nu răspund la mesaje.

| anonim_4396 explică (pentru alexalx1234):

Sunt sceptic legat de instagramul oamenilor de genu' ...deciiiii