| superpissy40 a întrebat:

Buna TPU. Mai sunt de incredere aplicatiile de dating in ziua de azi, cum ar fi Tinder? Ce parere aveti? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Raspunsul e nu.Pe aplicatii se aduna cele mai superficiale persoane care adesea nu cauta relatii ci atentie temporara, partide sex sau likeuri in plus pe social media.E chiar tragic cum ceva ce promitea la inceput ca ne va ajuta sa ne gasim jumatatea, pana in prezent a dus la o ruptura gigantica in ce priveste interrelationarea umana.

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da, eu folosesc zilnic

| Violleta2022 a răspuns:

Astea nu au fost niciodata de incredere.

Toti mint acolo si pun numai chestii pozitive si poze trucate ca sa atraga cat mai multe persoane.

| mihai69 a răspuns:

Aufost vreodată, ca să folosești "mai" în întrebare?

| Hyperion7 a răspuns:

Bani aruncați în vânt, mai bine agăți tipi/tipe cu un "buna ce caci" sau "buna frunoas-o", decât să dai bani și să rămâi cu buza umflatawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mai mult profile robot. Intri și zice ca nu știu care ți-a vizualizat profilul, iar ca să vezi cine, sa cumperi premium. Cumperi premium și cel/cea care ți-a vizitat profilul este domnul sau doamna nimeni. Sau acesta exista, un cont bot care nu îți va răspunde niciodată la mesaje.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am încredere în nicio aplicație de dating. Nu știi niciodată ce dubioși se pot ascunde în spatele acelor conturi și cum sunt ei în viața reală.

| Robert2526 a răspuns:

Cunosc cupluri formate pe Tinder care acum sunt casatorite. Depinde de noroc si de persoanele implicate, de ce asteptari ai, etc

| FindMyName a răspuns:

Salut, nu. Dar nu mai bine ieși pe afara de cunoști fete și socializezi asa? Decat totul pe online. :/?

| IamJoKeR a răspuns:

Nu, doar sa prostesca lumea, mie imi cere bani laughing