| AndreiGheorgheeee a întrebat:

Salut azi am incercat sa ii bag degetul in... la caine si a scheunat...

oare chiar nu ii place?

Răspuns Câştigător
| rolly3342 a răspuns:

Pervers...dupa poza de la avatar, ce vreti? cine s-ar culca cu el? o prostituata cu sifilis poate.dar pe bani.pervers.

14 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Ahahaharolling on the floor)) deci e penala intrebarea, ce ai cu catelul, e asa de rau de nu-l lasi in pace, ce pui mei vrei sa-l omori? stai cuminte si i-a mana de pe el matahala!

| Papusik a răspuns:

Esti nebun rau.

| Laviy a răspuns:

Ba da mai, adorahappy Scheunatul fuse` ca un orgasmbig grin Eu cred ca ii place si nu stie cum sa iti zicasmug Mai baga-il odatasmug Poate se caca pe perversitatile talelaughing Si o sa te simti ca un distrus, si te impusti. Scapa lumea de inca un mare c*catlaughingrolling on the floor

| Coozeman a răspuns:

Baga-ti gegetul si tu in... sa vedem tu scheunilaughing

| EuCareNuAmNicioTreabaCuElaSauEva a răspuns:

Daca incerci asa ceva inseamna a esti un retardat. Ia baga-ti tu degetele in fund, oare iti place?

| Alleychan a răspuns:

Nustu ' domne...incearc-o si pe mama ta, ca nu vad diferenta dintre ea si cainele ^^

| illegalflower a răspuns:

Du-te ba baiatule, esti retard raulaughing) zoofil distruslaughing)

| DilauRo a răspuns:

Pai dupa ce i l-ai bagat cainelui in... trebuia sa til bagi tie in gura poate nu mai scheuna. Lasa animalele in pace zoofil nebun ce esti.Altceva nu ai de facut decat sa chinui bietele animale?

| DilauRo a răspuns:

Apropo du-te frate la un psihiatru sa te consulte

| mirabela26craiova a răspuns:

Bah perversule cum sa ii placa asemenea scarbosenie? Esti un retardat.Pe deasupra cred ca esti obsedat si nu ai pe cineva care sa iti faca poftele.Mai bine da cainele unei persoane normale ca tu cred ca ii faci viata un cosmar.Pa cocalarule

| KellyGreen a răspuns:

Pai tu ce crezi, ii place?

| pauula a răspuns:

Du-te si mori.

| aLexZz_7238 a răspuns:

Ba obsedatule! I don't want to see

| branzasnurr a răspuns:

Normal nu ii place o doare. bagatil si tu vezi te doare? un caine se alinta nu se baga degete in... Bine scarbosule cam atat pot sa iti spun