| Dadadasuntbranconier a întrebat:

Salut, azi am intrebat o fata daca vrea sa fie cu mine (amandoi avem 14 ani) si a spus ca nu...am spus : ok, asta este (nu am dat impresia ca sunt trist). Acum sunt foarte trist, cum sa fac sa trec peste?
funda + vot

Răspuns Câştigător
| ShadowPanda a răspuns:

Eu ca sa trec peste de obicei ascult muzica care ma face sa uit de lucrurile urate ceva ce imi aduce aminte de ceilalti prieteni de un moment cand m-am distrat cu ei dar nu asculta piese triste ca iti vei face mai rau happy Incearca sa iesi cu prietenii si sa te distrezi cu ei... poate asa cunosti fete noi daca iesiti si poate ca una iti va atrage atentia... incearca sa ocolesti locurile in care te intalneai cu acea persoana inainte ca sa nu iti mai aduci aminte de locul in care ti-a spus acel nu happy In fond esti tanar si vor mai fi o groaza de fete in viata ta si poate chiar tu vei ajunge sa spui,, nu" unei fete si atunci vei intelege mai bine ce s-a intamplat acum. Incearca sa iti gasesti cat mai multe ocupatii care sa te tina mai ocupat psihic sau fizic.
Bafta eu sper ca te-am ajutat happy

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intreaba si alta fata pana ai noroc. Succes!

| secretword a răspuns:

Gandeste-te ca sunt alte fete care ar vrea sa fie cu tine si nu au sansa..nu pune la suflet, pe parcurs ii va parea rau ca a refuzat! O sa gasesti o alta fata care te va meritawinking sper ca am ajutat, funda? big grin