| EdynSt a întrebat:

Sunt foarte trist!crying Mie imi place de o fata si am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine. Ea mi-a spus "NU!"
Ce sa fac sa inlatur tristetea?

Răspuns Câştigător
| Alexutzu_8327 a răspuns:

Pai si la mine s-a intamplat la fel dar am tratat-o cu indiferenta si pana la urma m-a intrebat daca vreau sa fiu cu ea iar eu i-am spus ca nu deoarece nu o mai iubeam(de la prea multa indiferenta)

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa iesi la o rachie cu niste amici. Dale in pastele masii de fete ca nu merita sa te mai plangi de ele la cat rau ne fac noua baietilor cei care santem de treaba si ele profitoare.

| Cypronge a răspuns:

Salutare, primul lucru care til spun este sa nu te necajesti prea mult pentru un refuz, mai incearca odata, iar daca nici atunca ignora iuta si mergi mai departe, si sa nu te simti cumva jenat pentru ca cu totii am primit cate un refuz, sti cum e nu poti sa ii placi tuturor asa cum nici toata lumea nu ne place noua.

| andrey910 a răspuns:

La toti ne plac multe fete...si chiar daca ne refuza nu suntem tristi...de ce sa fi trist? mai sunt fete.

| IoanaAndrei a răspuns:

Da o laba de consolare.

| Birdgirl a răspuns:

Pai mai incearca omuleee! Nu te lasa batut. Si nu uita, cel mai important: INDIFERENTA DOARE CEL MAI TARE! Nu mai fi atata dupa ea, da`i impresia ca nu te mai intereseaza. Si vezi tu dupa cum vine la tine. smug Incearca, nu ai nimic de pierdut :]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ce sa faci dapoi esti culmea fii si uh mai smecher date pic la ea cum adica meri la aia si ii zici vrei sa fii ca mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai gandi la ea!

| DEXARdinTZARIGRAD a răspuns:

Acesta este un caz foarte vestit, vezi tu ca tie doar nu toate fetele iti plac asa si ele si-apoi nu face sa te intristezi pen asta, si ce dac tia refuzat, lumea doar nu se opreste aici te inteleg foarte bine am avut si eu parte de un "amar" de genu ista incearca sa nu te idragostesti cu adevarat de orice fetita fiindca vezi cum se primeste, totul va fi bine eu sunt convins de asta, fete sunt de ajuns pentru toti.Si inca ceva inainte de a face pasul acesta cu propunere de intilnire cintareste bine, gandeste-te dac e genul tau de prietena, si ...nu mai putin conteaza parerea ei despre tine, bafta si sa nu mai ai parte de asa ceva

| Dany_Johny_1981 a răspuns:

Mergi mai departe, in viata toti avem esecuri, fii tare si gandeste pozitiv. Iti urez succes!