| Alexandru1323 a întrebat:

Salut.O sa trec direct la subiect.Am o fata in clasa de care imi place dar problema este ca ea sta mai mult in preajma la alti doi prieteni de-ai mei foarte buni dar nu au fost niciodata impreuna, i-am intrebat pe amandoi daca ar vrea sa fie cu ea si spunea ca nu, ca nu e genul ei etc.Intrebarea mea este de ce sta aproape doar cu ei in pauze la scoala daca si cu mine este prietena buna?

3 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Poate prietenii tai sunt mai indrazneti, mai glumeti si se baga ei in seama cu ea nu invers. Stai si tu mai mult in preajma ei si atunci o sa vezi care e motivul pentru care e mai rece cu tine.

| mikelson a răspuns:

Este posibil sau chiar foarte posibil sa te placa si de aceea sa fie mai timidă fata de tine. Mai stai si tu cu ei, apropie-te cumva si vei vedea cum sta treaba.

| Fabian2365 a răspuns:

Poate au o fantezie cine stie. Vorbeste si tu cu prietenii tai