| andrada a întrebat:

Azi am petrecut ceva mai mult timp cu una dintre cele mai bune prietene ale mele si cred ca m-am indragostit de ea laughing O iubesc dar putin mai mult decat ca pe o prietena. Mai demult i-am propus sa ne sarutam (pe buze) si ea a acceptat dar pana la urma n-am mai facut-o pentru ca ni se parea la amandoua prea aiurea. Acum as vrea iar sa ii propun lucrul acesta dar nu stiu cum thinking Ceva idei? Funda
P.S. nu sunt lesby dar vreau sa vad cum e sa te saruti cu o fata laughing

Răspuns Câştigător
| heiii a răspuns:

Hmm...cred ca aproape fiecare dintre noi ne am gandit minim o data la un sarut cu alta persoana. probabil ca esti doar atrasa de ea, de aspectul ei fizic sau poate vrei doar sa stii cum este sa saruti pe cineva de acelasi sex si cum este bf ta ai zis ca este ok. daca veti incerca totusi, nu se stie cum va mai fi relatia voastra dupa sarut. nu va veti simti la fel ca inainte unul fata de celalalt. poate va va placea una de alta sau veti simti ca e aiurea, sa va continuati prietenia ca si cand nu s ar fi intamplat nimic. sfatul meu este sa incerci, poate vei descoperi ca alta orientare sexuala sau iti vei linisti o curiozitate.

10 răspunsuri:
| Sheili a răspuns:

Esti fata?

| Tynnna a răspuns:

Pai fii sincera si spune-i ca vrei pur si simplu sa vezi cum e... Si cum esti sigura ca nu esti lesbi daca spui ca o iubesti ceva mai mult decat ca pe o prietena? thinking

| viavo a răspuns:

Eu spun sa te controlezi mai bine! I-ti poti afecta in acest mod orientarea sexuala si nu cred ca e recomandat, acest lucru ar fi un ac gros pentru parintii tai si pentru tine! am o prietena pe invers care a ajuns asa cum e in acelasi mod!

| rousz a răspuns:

Buna! Daca nu-i poti spune pe direct, incepeti printr-un jocwinking de exemplu era jocul acela porunciwinkinglaughing cu te provoc sa la la la, si gata!

| Miiku a răspuns:

Astia vin pe aici cu link`uri cersind like si fata are ditamai dilema. Ce oameni. rolling eyes

| Mindrila_Luiza-Marta_1980 a răspuns:

Primadata mai speriat cand am citit: Una dintre cele mai bune prietene ale mele si cred ca m-am indragostit de ea O iubesc dar putin mai mult decat ca pe o prietena. Mai demult i-am propus sa ne sarutam (pe buze) si ea a acceptat" Infine pai Nustiu adica daca tu spui ca nu esti lesby eu te cred dar sa te saruti cu o fata e la fel ca cu un baiat doar ca nu simti decat prietenie pentru ea (CRED) nu stiu sincer nu am incercat dar nu ti-as sugera nici tie.

| Bone_Andrei_1984 a răspuns:

Nu propune cand sunteti doar voi doua sarut-o.P.S.sa iubesti o fata daca esti fata este lesby

| ionelaaa51 a răspuns:

Și eu am o atracție. Pentru fete?