| XioDaolin a întrebat:

Salut azi m-am masturbat si mi s-a desprins pielea de pe penis ( asta stiu ca este normal ) dar eu am alta problema mi s-a desprins asa de mult pana a ajuns la un cocolos de marinea unghiei mici de culoare alba si are aspectul ca de sperma si ca untura si nu stiu ce sa fac este normal nu este ce trebuie sa fac sunt disperat help me,,, o sa se mai desprinda pielea,,, o sa cada cocolosul? help me

Răspuns Câştigător
| Bogdan1o a răspuns:

E normal sa ti se desprinda, nu inteleg ce cocolos ai si dc ustura, incearca sa te speli mai bine si mai ales in zona acea, daca nu ispare, ar fi bine sa mergi la un medic, nu trebuie sa-ti fie rusine.
nu te masturba foarte des, app ejaculezi?
lasa sexul pentru mai tarziuwinking...bafta

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stai linistit. Igiena mai riguroasa si lasa l...Cauta-ti o femeie.

| XioDaolin explică (pentru darrio2007):

Am 13 ani LOL

| darrio2007 a răspuns (pentru XioDaolin):

Cauta-ti o fata daca nu faci fata la o femeie.

| FelixAndrei a răspuns:

Spala-te si vezi ce se intampla. oricum, nu te ingrijora prea tare.

| XxBlueRosexX a răspuns:

Mergi la medic...asa e cel mai sigur dar si igiena conteaza

| Jorj a răspuns:

Gusta, sa vezi ce e.

| Kinderrikaa a răspuns:

Ce s-a facut mica? pielea sau penisu?

| XioDaolin explică (pentru Kinderrikaa):

Nu s-a facut nimic mik citeste mai atent

| Lates_Andra_Roxana_1997 a răspuns:

O sa cada cocoselul!