| anonim_4396 a întrebat:

Salut baieti si fete, ATENTIE! Unele lucru pe care le voi spune mai jos poate ca vi se par ciudate, dar unora li se par normale intr-un anume fel, doresc sa nu judecati! Multumesc de intelegere!

Deci, acum am 19 ani, cand eram mai mic am descoperit site ul Rule 34 (content NSFW!) (aveam undeva pe la 13 ani), cred ca majoritatea lumii care este pasionata de filme SF si jocuri si asa mai departe stie deja de site, pe scurt este o platforma unde se incarca postari tip video/imagini in care sunt personaje din jocuri video, filme etc. Lumea in comentarii face un fel de Role-Play pretinzand ca si cum ele ar fi personajele care au parte in actiunea din video. Majoritatea fiind fete in comentarii deoarece multe video-uri sunt focusate pe personaje feminine din jocuri video sau filme.

Nu mai tin minte ce am cautat pe site prima oara, dar nu prea mai conteaza, in schimb de 1-2 de cand mai frecventam site ul( asta nu des, de cateva ori pe luna, maxim 1-2 ori pe sapt, caut caractere din jocuri video fiind pasionat de ele, gen joc Overwatch - personaje Widowmaker, Mercy, Sombra (un ex)

Astea fiind spuse, stiti comunitati de reddit, servere de discord ceva de romani care fac Role-Play Erotic cu personaje din filme sau jocuri video?
Recent sunt fiert pe personajul Yamamura Sadako, un ghost girl din filmul The Ring, nu-mi place filmul, dar fata aia e sexy sincer. laughing) Daca e o fata dispusa sa facem un roleplay de genul lasati un mesaj/comentariu, mswinking

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intra pe onlyfans si fata aia face ce vrei tu pentru tine, doar ca trebuie sa-i platesti.

Din pacate, pe aici nu face roleplay pornografic pentru tine, nici macar nu este permis sa ceri as aceva pe forum.

| dullcat a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva la noi.Deci esti liber sa iti exersezi engleza :
https://www.reddit.com/r/EroticRolePlay/

https://www.reddit.com/r/Roleplay/wiki/nsfw/

| anonim_4396 explică (pentru dullcat):

M am gandit ca sunt sanse mici sa existe, stiu engleza foarte bine, dar nu-mi place sa fac asta asa de mult in engleza

| Sofer a răspuns:

Yamamura Sadako fata fantoma ce iasă din fântână și din televizor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

'in schimb de 1-2 ani cand mai frecventam site ul*'

| Sistemulxxl a răspuns:

Imi pun o peruca si vin eu. Te aranjeaza, perversule?

| VadimIvanov a răspuns:

Așa întrebare nu am mai văzut laughing