| CrazySon a întrebat:

Salut, baieti si fete dupa TPU! Am si eu o intrebare, puteti jigni, puteti injura, nu ma intereseaza! Doar vreau lamurire! Eu si prietena mea, ne-am jucat sa zicem asa..."petting" sau cum se zice! Problema este ca, cand am ejaculat, nu a trecut prin pantaloni ci pe margine! Eu eram imbracat in boxeri, si pantaloni de trening iar ea in chiloti tanga si colanti! Nelamurirea este ca: daca putin! dar foarte putin spermatozoid a ajuns pe colantii ei in zona vaginului, ar putea ramane gravida? Am cercetat! Chilotii nu erau uzi, dar ne e totusi frica si suntem speriati de-a binelea....Va rog, o lamurire! Cum am mai zis, injurati cati vreti daca asa credeti ca ati lamuri un om cu o greseala minora, sau spuneti o lamurire serioasa ca de la om bun la om bun.

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Mai copile, daca spui ca chilotii ei nu erau uzi, atunci nu are cum sa ramana insarcinata.Alta data fiti mai atenti la asemenea jocuri.

| SkyPilot a răspuns:

Destul de putin probabil, dar nu imposibil. Faceti un test de sarcina (vedeti ce gasiti si respectati intocmai instructiunile). Daca iese pozitiv, parintii fetei trebuie sa afle imediat, ca sa fie timp sa stabiliti ce e de facut si sa actionati. Iar data viitoare fiti mai atenti, ca nu e de joaca!

| MskDesign a răspuns:

Nu cred ca este cazul la voi.

| Chinezw a răspuns:

1 :atata timp cat nu ai ejaculat in interior nu ramane gravida
2 :cand a avut ultima menstruatie (ciclu ) - inainte cu o saptamana / dupa o saptamana dupa ce s-a incheiat procesul de mesntruatie nu ramane : ( e preferat nu risca in perioadele astea, cand e pe STOP poti face dragoste neprotejat )
3 : daca sprmatozoidu nu ajunge la ovar si e murdara pe chiloti nu are nimic
4 : daca tot nu esti cu inima inpacata 20Ron la farmacie e un test de sarcina, testul se face usor ( fata dimineata face " pisu pe el )
5 : daca testul e pozitiv, exista pilula de 2zi, e cam scumpa si se ia in maxim 24ore -daca nu ma insel ( ii provoaca ciclu pentru eliminarea spermatozoizilor )

6 : jucate protejat ( 10Ron -3 prezervative )ATENTIE : nu ejacula in ea si cand ai prezervativul sa nu se sparga / rupa in timpul placerii
7 : ai grija ce faci pe viitor
8 : SUCCES!

| Rucsiii95 a răspuns:

Doamneeee nu! Cum sa ramai asa insarcinata? Pentru ce sa faca test de saricina cum spune mai jos? Linisteste-te! In primul rand pentru a ramane insarcinata trebuie ca baiatul sa ejaculeze in vaginul fetei, spermatozoizi trebuie sa faca contact cu inauntr-ul fetei..si 2, spermatozoizi mor la contactul cu aerul..si chilotii erau uzi pentru ca ea s-a excitat, s-a udat..mai pe romaneste! Pe internet poti gasi foarte multe informatii, citeste..si nu vei mai avea probleme! Aveti grija de voi!

| Rucsiii95 a răspuns:

Sarcina*

| BiAnCa765430 a răspuns:

O iei frumos pe iubita ta de manuta si va duce-ti la farmacie luati un test de sarcina sau daca vrei sa fi mai sigur doua cum vrei il face si daca iese negativ poti sa iti iei o piatra de pe inima dar o sa vezi daca nu este gravida atunci cand ii vine menstruatia dar faceti niste teste de sarcina si gata daca ei nu ii este rau sansele sunt foarte mici ca ea sa fie gravida...

| castabui a răspuns:

Lool! deci tu zici ca iubita ta insarcineaza?! wtf? scuze pentru limbaj dar nu ma pot abtine adica cum poate sa insarcineze? WHAT?!
Dar nu cred ca e insarcinata sau asa ceva o fi o problema medicala!

| CrazySon explică:

Modificare: Chilotii, putin! dar foarte putin uzi! scuzati. dar la cat de speriat sunt.