| Andrei43833 a întrebat:

Salut tuturor. Am o sora de aproape 14 ani, astazi a avut niste colanti prin care i-am putut vedea chilotii, avea chiloti tanga. Bine, pe afara nu se imbraca asa dar vreau sa intreb. Nu e prea mica ca sa poarte tanga? Eu am 20 de ani, o stiu de cand era mica si e putin ciudat sa o vad asa

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Mica?! Știu fete care purtau din clasa a 4 a a 5a și asta era cu ani în urma.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Sa dus respectul sinceritatea bunătatea oamenilor au mai rămas doar din generația Nostra iar aia foarte puțini sau stricta și ei mulți In ziua de azi dacă ești sinceri ești văzut altul mincinos fals fraier bolnav și o grămada Dacă ești respectos te ia toți la pul și își bat joc de tine in ultimul hal Cel mai bine îți dau un sfat frate sinceră cu Adevărată din toată inima lăsai pe toți așa cum sunt ei exacată nu-ți mai bate capul cu nimeni lăsai pe fiecare in parte sa zică ce vor sa facă ce vor nu te mai obosi sale dai minte nu te mai chinui săle deschizi mintea sai înveți cum este viața cu Adevărată săi înveți respectul și bunătatea oricum tot la fel te vor vedea orice ai face orice ai spune numai bine ai grija de tine

| Ava1231 a răspuns:

Tu esti problema man
Nu e mica, e normal...tu inca o vezi mica
Si totusi nu te mai uita la fundu lu sorta

| Andrei43833 explică (pentru Ava1231):

Era imposibil sa nu vad...

| jj7700 a răspuns:

Cred ca te gandesti prea in amanunt la asta. La varsta aceea fetele sunt majoritatea deja in plina pubertate si este normal sa isi adapteze si lenjeria. Daca poarta sutien, multe seturi de lenjerie intima de dama vin cu tanga. Apoi este si ideea de a se simti si ea fata mare. Mi-am intrebat prietena de curiozitate si a zis ca de la o varsta similara a inceput si ea sa poarte tanga, multe perechi luate chiar de mama ei pentru ca "asa fac fetele mari" si e bine sa se invete cu tanga.