| Analex17 a întrebat:

Salut baieti.
Spuneti-mi si mie cum e normal sa tii penisul in chiloti/boxeri, in sus sau in jos? Sau intr-o parte? Si care e logica?

8 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Cum te simți tu confortabil

| mastadont a răspuns:

Logica e să îl ții după cum are forma, pentru că așa e cel mai confortabil. Dacă e îndreptat în jos îl ții în jos etc

| Analex17 explică (pentru mastadont):

Gen nu afecteaza dezvoltarea dupa cum il tin?

| kenttdi a răspuns (pentru Analex17):

Nu cred ca are vreo relevanta, poate doar ca in sus e comod iar in alta parte e incomod?

| Andrei123aaa a răspuns:

Eu il tin mai mult in sus, mi-e mai comod. Mai ales cand se mai si scoala uneori

| Analex17 explică (pentru Andrei123aaa):

Nu doar uneori se scoala laughing

| Ellias2003 a răspuns:

Depinde, eu îl am curbat în jos di pot sa îl țin doar în jos pentru ca altfel se vede foarte tare