| Golyat18 a întrebat:

Salut BPB (baieti pentru baieti) este normal sa iti poti misca penisul doar din "muschii" lui?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cu putin ''antrenament'', devine posibil si realizabil procesul de incordare a anumitor grupe de muschi, si insusirea ''tehnicii'' prin care barbatii sa reuseasca sa imprime penisului o miscare mai mult sau mai putin ampla in plan vertical. In concluzie raspunsul este DA, adica este si posibil si normal. big grin

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu vad ce ar fi anormal daca ai putea sa il misti si altcumva.

| teo530 a răspuns:

Da