| Rb6 a întrebat:

In erectie, penisul meu este foarte tare, sta lipit de corp si nu il pot misca si are o curbura destul de mare, nu sta drept, ci e foarte indoit.Este normal?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Doar daca penisul iti este foarte incovoiat si are aspectul unui corn, numai in acel caz s-ar putea sa ai probleme de a te pozitiona fata de partenera in timpul actului sexual. Din nefericire pentru tine, la ora actuala NU exista nicio metoda sau interventie medico-chirurgicala prin care sa se poata indrepta catusi de cat penisul. Sanatate!

| Frank51 a răspuns:

Daca e la 10-20* nu-i problema, important sa nu fie gen la 45* ca e cam greu de penetrat.

| LPCTSTR a răspuns:

Da și nu, dacă nu prezintă dureri, inconfort, atunci e, ză zicem, ok, dar estetic nu prea.

| Willis a răspuns:

Că este îndoit este normal. Am citit acum ceva ani, că ar fi o ameliorare în timpul actului sexual cu partenera. Fiind oarecum strâns în vagin, ar tinde să se îndrepte de la atâtea mișcări. Apoi, că stă în sus când este sculată este foarte bine. O să îți aduci aminte la vreo 45-50 de ani, și ai să vrei să o mai ai așa. Deci considerate un norocos.