| nustiu654 a întrebat:

de ce barbatilor li se misca penisul atunci cand sunt excitati?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pentru ca se dilata vasele de sange si curge sangele repede

| romeo78 a răspuns:

Pentru că nu este o țeavă sudată fix pe poziție.
Ai prieten, i-ai făcut oral, cunoști cucul, ai văzut că e mobil.
Excitarea nu înseamnă că devine imobil. E imposibil.
E format din mușchi, ligamente, nervi.

| corbulalbrosu a răspuns:

Miscarea de balansare a penisului aflat in erectie maxima in sus si in jos, se realizeaza prin incordarea intensa a unor muschi care astfel actioneaza asupra ligamentelor care fixeaza penisul de corp/trunchi.

| mihai69 a răspuns:

Dau și ei din coadă de bucurie, ca niște cățeluși.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Adica cum se misca? Voluntar cand vrea barbatul? Pai daca isi incordeaza muschii din acea zona, este ceva normal. Si tu iti misti nasul.

Sau te referi involuntar, adica miscarea de marire, respectiv erectie? Tot asa, prin contractia muschilor.