| Roberrt21 a întrebat:

Salut, cam in cate secunde de la maxima placere se produce ejacularea de sperma? Deoarece am simtit ca imi vine dupa care am simtit mai multă plăcere si am scos-o, m-am uitat si nu aveam sperma dupa care am ejaculat, poate sa ramana însărcinată?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Senzatia ''specifica si unica'' prin care barbatul este anuntat si astfel devine constient ca in scurt timp urmeaza sa se produca procesul de ejaculare a spermei, apare/se manifesta de regula cu circa 10-20 de secunde inainte de momentul in care se produce efectiv ejacularea. In mod concret ''instiintarea'' respectiva apare cu suficient de mult timp inainte, incat barbatul sa aiba timp suficient la dispozitie, incat sa fie in stare sa si-o scoata... la timp. Sanatate!

| Roberrt21 explică (pentru corbulalbrosu):

Si in momentul de maximă placere atunci se produce ejaculare? Înainte de acesta nu se poate?

1 răspuns: