| Madalin123654 a întrebat:

cand eram mai mic ma mai loveam la testicule din cand in cand... acum am 15 ani aproape 16 si nu mi-a venit sperma dar am acel lichid vascos si putin alb dar cateodata galben., am avut criptorhidie si nu m-am operat ca mi-a coborat singur testiculul fara dureri dar acum cand il ating ma doare cand il misc putin ..si in ziua de azi atunci cand ALERG, simt ceva la inghinal si in spate la testicule ceva disconfort nu stiu exact ce este si la abdomenul inferior arsuri ceva gen. doar atunci cand alerg dar asa cand merg sau stau nu simt absolut nimic.

1. Ma poate ajuta cineva va rog? sa spuna ce am? la medic nu ma pot duce deoarece stau intr-o comuna mai retrasa
2. Stima si respect!

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Problema ta se pare a fi mai complexa si asta ma face sa te sfatuiesc sa vizitezi neaparat un medic.Ai nevoie de un consult de specialitate orice amanare poate sa aiba urmari intr-adevar dureroare.

| Emilian65 a răspuns:

Mergi de urgenta la un medic urolog, explica-i ce ai si el iti va da un tratament adecvat bolii tale.

| Madalin123654 explică:

Acum mi.a mai trecut si nu prea mai simt nimic cand alerg. Mai ar trebui sa ma duc la medic?