| Andre a întrebat:

Chiar din prima intalnire cu acel baiat trebuie sa il saruti?

9 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Doar daca vrei sa pari o femeie usoara, adica o parasuta.Niciodata nu te darui usor unui baiat, va crede ca esti neserioasa.

| shtephie a răspuns:

Lasa'l pe el sa faca primul pas happy

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Pai nu prea conteaza dar daca iti doresty da poti nu e nici o crima

| aangelia a răspuns:

Ce prostii ziceti laughing. daca il pupi esti parasuta mai nou?
eu i-am sarutat pe vreo 2 din toti prietenii mei, care erau cam timizi si nu mi pare rauwinking

| ladygaga a răspuns:

Nu de la prima intalnire.
De la prima intalnire il cunosti si u mai bine, nu sari pe el sa-l saruti.
Dar un pupic pe obraz nu strica. tongue

| diiiiiannnnaa a răspuns:

laughing Eu aveam 15 ani cand l`am cun pe actualul meu prieten :p, dabea incepusem liceu si il vazusem prin curte si eu eram timida si nu stiam cum sa fac rost de id pana la urma dintr`o conferinta, am dat add`uri laughing si l`am nimerit, am vb cu el o saptmana, dupa care m`a sunat sa iesim prin parc, am aceptat si atunci am vb dupa m`a sarutat love struck si acum imi aduc aminte cu placere acel moment happy :X uneori ne oprim pe banca acolo si ne amintim cum a fost primul sarut laughing love struck

| mirabella_1176 a răspuns:

Mai nu neaparat daca iti place il poti saruta... dar nu inainte de a-ti confirma el ca te place laughing bft!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat depinde cati ani ai exemplu : daca ai 11 ani ca mine nu trebuie sa il saruti ca esti prea tanara. daca ai peste 15 ani daca vrei da daca nu nu numai de dite conteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat.Asta depinde de tine, adica nu esti obligata.