| blackbird91 a întrebat:

Cand o femeie e considerata usuratica? Cand a avut 4 partide din care doua a cedat si 2 le-a vrut ea?

15 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Depinde cat de frustrat e juriul. romanii sunt oricum f ipocriti si frustrati sexual, incepand de la consumatorul de click, cancan pana la barbatul in toata firea care-si cauta nevasta virgina la 30 de ani si sfarsind cu omul matur, cu 3 copii care iese cu o pipita de 17.

| soricica a răspuns:

O femeie usuratica e atunci cand intretine relatii sexuale cu parteneri diferiti fara a fi implicata intr-o relatie sentimentala cu ei. Nu ai cum sa consideri o femeie usoara pe aceea care a iubit un barbat sau altul, daca nu a mers cu primul.
Si "curva" cred ca stie toata lumea ce inseamna...sa intretii relatii sexuale in schimbul unor sume de bani.
Bye:*

| DeeaMarry a răspuns:

De ce iti pasa de ceea ce cred ceilalti?
Important e sa va intelegeti bine, sa fiti sinceri unul cu celalalt, sa va iubiti, sa fiti fericiti impreuna. Daca o iubesti, lasa trecutul in urma si priveste spre viitor. Daca nu, lasa locul altuia care poate face asta.

| Aurelian0709 a răspuns:

O femeie ușuratica este, femeia care se arunca foarte repede în patul bărbatului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O femeie poate fi considerata usuratica oricand le tuna celor din jur sa o considere asa. acum, ce e mai important, este cum se considera ea insasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia care face precum gaina; daca stau, zice ca-s curva. daca fug, zice ca-s proasta. ia mai bine sa ma -mpiedec.aia e usuratica.

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Depinde. este interpretabila.
daca o face de fiecare data cu tipi diferiti (fara a fii intr-o relatie cu ei)eu consider ca se lasa usor(usuratica). dar daca a fost intr-o relatie cu ei, nicio problema.
acum depinde cum se considera si ea.

| Skeez a răspuns:

In opinia mea o femeie e considerata usuratica nu cand face 2000 de partide cu acelasi tip ci cand face 3 cu 3 tipi diferiti... acum tu nu ai precizat ce si cum (daca a fost cu acelasi tip ) dar vezi tu in ce categorie te gasestiwinking

| blackbird91 explică (pentru Skeez):

Pai la primul a cedat si a fost singura data (aveau o relatie si nu si-a dorit acel contact a facut-o pentru el), la al doilea la fel si cu al treilea nu avea o relatie dar era intr-o depresie si nu o mai interesa nimic/deloc si a cedat fara prea mult efort.

| Skeez a răspuns (pentru blackbird91):

Pai atunci e o situatie destul de nasoala
cu trei barbati diferiti pfff...,, prietena ta,, nu pierde vremeawinking
eu zic ca nu e foarte departe de statutul de usuratica, dar ea daca nu a vrut in cele 3 cazuri deloc de ce a facut-o? totusi chiar daca o face pentru el, conteaza si parerea ei

| blackbird91 explică (pentru Skeez):

Mi-a spus ca acestia au tot tatonat pana cand au trecut la fapte si fiind f timida cum e si acum a intrat intr-un soc (asa zice ea) si nu a mai facut nimic.

| blackbird91 explică (pentru Skeez):

Eu am trecut peste pentru ca multa lume o caracterizeaza ca fiind o fata cu un caracter bun asa cum am observat si eu gen face tot posibilul sa te ajute ti-ar da orice ca sa fii fericit dar acum asta e. Mie efectiv nu mi se pare prea placut chiar si daca o face de 4 ori cu aceeasi persoana dar am trecut mai mult peste in cazul ei datorita caracterului placut pe care il are.

| mat31new a răspuns (pentru blackbird91):

Curva nu e cea care face sex de mai multe ori ci cea care facu cu mai multi.

| Skeez a răspuns (pentru blackbird91):

Eh atunci nu cred ca e o usuratica mai ales ca
- nu a fost vointa ei
- nu are acel caracter
dar asta e doar opinia mea... poate ceilalti au altceva de ziswinking

| Skeez a răspuns (pentru blackbird91):

Daca o face de 4-5 -10 ori cu aceiasi persoana inseamna ca e fericita cu el si de ce nu si de 100 de ori... odata ce ea o face din dragoste nu e nimic ce sa ii ziciwinking