| anonim_4396 a întrebat:

Care e numarul maxim de barbati cu care se poate culca o femeie de-a lungul unei vieti astfel incat sa nu fie considerata usuratica?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oricati, pana se marita. Dupa aia numai 1, daca are noroc.

10 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Cei incuiati vor spune 1

| SmokeyEye a răspuns (pentru evenso):

Si tu spui?

| evenso a răspuns (pentru SmokeyEye):

Depinde, sunt unele tari unde nu se pune aceasta problema, aici in Romania cred ca max 3 accepta gura lumii.

| XatomisX a răspuns (pentru SmokeyEye):

Tu cu cati te-ai culcat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai degraba pazesti o turma de lupi infometati decit o femeie. Daca are in cap sa faca asa ceva, nu exista limita.Sint multi factori care influienteaza aceasta situatie, exceptind pe cele care o fac pentru bani.

| Petrica44 a răspuns:

Infinit!

| Petrica44 a răspuns:

Nu exista un nr. anume...depinde.Poti sa ai un partener, la fel cum poti avea cinzeci, fara insa a fi considerata "usoara", tarfa sau mai stiu eu ce.Aminteste-ti tot timpul ca "dragostea nu are varsta si nici frontiere"!

| xPurrffecttx a răspuns:

Heiii happy! Crezii ca exista un numar happy? Eu nu cred happy.

| Cristian_Belcescu_1986 a răspuns:

Parerea mea personala este un numar pana in 10 persoane.e un numar rezonabil.

| Starkyd a răspuns:

Usuratica e sa faci asta pentru bani ...sau nu mai stiu ce! Cu cati iubesti ar fi indicat!