| anonim_4396 a întrebat:

Salut
Ce as putea face ca sinii mei sa se intareasca putin. Am 15 ani. Va rg ajutati-ma.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fa sport: handbal, inot, volei, chiar si alergare de rezistenta la care sa tragi mult cu bratele. Sa stii ca un ajutor de nadejde este folosurea intensa a bratelor in gospodarie (in activitati de tip spalat geamuri, usi, frecat covorul, carat plase).

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sânul este un țesut adipos. Trebuie să faci exerciții pentru mușchiul pectoral care se găsește în spatele sânului, el susține.
Mergi la o sală de forță sau flotări acasă.
Pa, pa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cred ca abia iti cresc sanii asa ca n-o sa-i ai tari decat abia peste cativa ani, daca ai noroc pentru ca sanii nu au muschi deci nu ii poti avea decat intr-o mica masura tari!

| L a răspuns:

Cauta pe net, iti explica sa faci niste exercitii pentru tonifierea sanilor.`Eu stiu un sfat pe care l-am primit de la o doctora. ca sa fie fermi. daca suporti sa-ti treci cu dusul dupa baie, peste sani apa rece si in felul acesta vor fi mai tari cum vrei utongue

| veronyka a răspuns:

Nu cred că poţi face ceva, aşa e fiziolagic la tine, poţi încerca flotări dar trebuie să încerci mult timp