| Original1992 a întrebat:

Buna tuturor...ma dor un pic sinii si sunt putin umflati, poate fi de la raceala?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu are nici o legatura una cu alta, probabil se apropie ziua menstruatiei

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Cine stie cine ti-a umblat la ei.

| AMa19 a răspuns:

Buna draga, nu stiu daca etse sigur o raceala, se poate sa te doara si inainte de ati veni menstruatiawinking. Adesea se intampla astfel. nu cred ca etse de la vreo raceala sau ceva de genul. Succes sper ca te-am ajutat. Iti urez insanatosire rapida. fundita big grin?

| Original1992 explică:

Am 20 de ani, nu cred ca la virsta mea mai cresc...ma dor de vreo saptamana, iar CM trebuie sa-mi vina la sfirsitul lunii

| g2012 a răspuns (pentru Original1992):

Mie mi se intampla cand poftesc la ceva! cand eram mai mica am avut mari probleme o data de la treaba asta!

| Original1992 explică (pentru g2012):

Pai cum sa fie de la CM daca trebuie sa-mi vina la sfirsitul lunii, iar asta a inceput cu vreo saptamana in urma

| Original1992 explică:

Au inceput sa ma doara si sa se umfle dupa ce am fost la bunica, unde am stat pe afara in vint, deci de asta am intrebat daca poate fi de la raceala.....am citit ca poate fi si de la sarcina, dar contacte neprotejate nu am avut si nici incidente nu au fost

| DenisaMariaB a răspuns:

Nu. se numeste foliculina sau asa ceva. mi se intampla si mie, ori iti cresc sanii, ori se apropie menstruatia. nu ai de ce sa iti faci griji.

| GeorgianaGeni a răspuns:

Poate fi de la pozitia in care ai dormit, poate ai dormit pe burta si i-ai "solicitat", sau poate se aproprie peroada de menstruatie ...sunt mai multe cauze. nu te alarma!