| Biu90 a întrebat:

Ce as putea sa ii iau prietenei mele avand in vedere ca vine ziua noastra, iar eu in fiecare luna ii iau cate ceva. As vrea ceva de care sa isi aduca aminte, dar i-am tot luat bijuterii, poza cu noi, chestii simbolice... Ce sa iau? Cea mai buna idee primeste funda

Răspuns Câştigător
| Heyyy a răspuns:

Pai poti sa ii iei o jucarie de plus sau ceva ce isi doreste de mult timp. Oricum nu conteaza ce ii ei pentru ca sunt sigura ca isi va aduce amine de fiecare cadou pe care i l-ai luatbig grin

1 răspuns:
| zdrangoi a răspuns:

Daca ii plac animalutele fa-i cadou o pisicuta sau un catel.
sau poate un perus.