| Daria a întrebat:

Saptamana viitoare e ziua prietenei mele, implineste 14 ani si nu prea stiu ce cadou sa-i fac.As vrea ceva interesant si original, care sa ii aduca aminte de mine(in afara de o poza cu noi 2), ce idei aveti?

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

Buna Daria,
Eu ma gandesc la o cana. Este o cana care atunci cand pui ceai sau apa mai cald se face alba si in rest ramane roz. Acea cana poate sa contina o poza cu voi doua. In fiecare dimineata cand se va trezi si va bea din cana se va gandi la tine.
Pa, pa

7 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Daca ai buget pentru asta ce zici de un medalion inimioara memory sick de 4 GB pe care poti si incarca cateva poze cu voi doua http://www.crownfashion.ro/......%83-883840 sau poti incerca sa alegi ceva de aici http://www.crownfashion.ro/catalog/colec%c5%a3ia-love-and-fun-106723

| Ciprian a răspuns:

Ii poti lua un parfum, o bratara, un lantisor etc.

| Biia a răspuns:

Poti face ceva personalizatthinking,nu costa mult si e ceva frumos,un puzzle cu poza voastra ar fi o idee, sau o pernuta din aceea de decor, eu am facut multe cadouri de genul si au fost o idee foarte buna.
~>Take careee`!

| LADYBi2a a răspuns:

Daca sunteti BFF, ai putea cumpara 2 lantisoare, unul sa aiba pe o jumatate de inimioara " best" si celalalt "friend" si mereu isi va amintit de tine!

| Iustina_1557 a răspuns:

Bun...Sunt in unele mall-uri un fel de standuri cu tricouri... iti alegi un tricou de acolo sau ii cumperi tu unul si poti scrie ce vrei tu pe el ca ea sa isi aduca aminte tot timpul de unde il are si il poti personaliza cu o poza daca vrei.este in jur de 30 de lei pentru ca si eu i-am facut asta prietenului meu happy fundita? big grin

| Dootzy a răspuns:

Chiar daca nu vrei sa-i dai o poza cu voi doua, totusi ii poti da ceva facut tot de mana ta.Eu zic sa faci (cat de cat asa) un album ca un fel de jurnal cu tot ce ati facut impreuna.

| Luluu_1676 a răspuns:

Sper ca te-am ajutat:)
ii poti lua o carte asa : http://www.pravaliacucarti.ro/......364-p.html care sa simbolizeze prietenia
un tricou, un ursulet de plus, o perna personalizata[cu poza voastra]... sper ca te ajuta. pa-pa. Funda? Plss.