| cristina97665 a întrebat:

Buna big grin stiu ca e cam tarziu avand in vedere ca pe 8 e ziua femeii ideea e ca as vrea sa-i cumpar ceva mamei mele nu i-am luat nimic nici de ziua ei >:" si nu stiu ce as putea sa-i iau si sa-i placa ( NU BIBELOURI x( rolling on the floor ) Dau funda pentru cea mai buna idee :*

Răspuns Câştigător
| Smiiilee a răspuns:

Pai ii poti face tu un martisor, o felicitare, o poezie despre mama si cum e ea de obicei, lucrurile cele mai apreciate sunt cele facute chiar de noi ficele thinking, ii poti lua un lantisor fara a fii scump ci doar pentru a aveaa o valoare sentimentala pentru mama ta, o bratara, un parfum. Sper ca te-am putut ajuta happy :X

| Nyco_4542 a răspuns (pentru Smiiilee):

Ii poti lua un lantisorwinkingsau ceva care crezi tu ca iar place, ceva ce are nevoiehee heear fi bine sa'i iei ceva de care se poata bucura(sa-i placa cu adevarat)sau ceva de care se poate folosi(asa isi va aduce aminte de tine de cate ori va folosi lucrul respectiv)winkingDepinde si de gusturile elewinking

1 răspuns: