| dugmihdennis a întrebat:

Ce cadou sa ii fac prietenei mele? nu foarte scump, ceva care sa-i placa....repede va rog( nu vreau raspunsuri gen flori...) Multumesc!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bya14 a răspuns:

Un ursulet si ceva personalizat cu voi doi.PS. nu e foste scump. sper ca te'am ajutat ☺

| LoCKeR a răspuns:

Incearca cu un tricou personalizat cu voi doi si tie, si ei! am mai vazut asa ceva si e unul dintre cele mai bune cadouri posibile! altceva ar fi o cutie mare cu bomboane de ciocolata(fetele adora ciocolata), dar sa nu cumva sa ii spui "sa nu le mananci pe toate ca te ingrasi"winking