| LoOvE a întrebat:

Ce cadou sa ii iau prietenei mele care face 14 ani? Vreau multe idei inc are sa pot alege.Nu vreau imbracaminte sau jucarii. Ceva care sunt pe plac adolescentelor.

p. s- sa NU fie scump

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cauta toate pozele cu voi doi, sau separat cu tine si cu ea, incearca sa le editezi dragut si fa-i un album foto, asta ar emotiona-o!
Pe langa album da'i un trandafir alb ( daca o consideri pura si inocenta) sau unul rosu ( daca e mai pasionala, ceea ce pentru varsta ei e mai rar intalnit) si niste ciocolata.

^_^ Bafta!