| Bogdanova_Alina_1999 a întrebat:

Ce cadou pot da prietenei mele care va avea 13 ani?
Va rog vreau ceva original nu flori sau ciocolata, ursulet etc.

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O floare, o cutie de bomboane si daca sunteti prietene tu trebuie sa stii ce ar putea sa-i faca placere.

| darrio2007 a răspuns:

O papusa.

| Lariiiiiiii a răspuns:

O cana.
Pa, pa.

| fuzzer a răspuns:

Trebuie sa-i cunosti gusturile persoanei respective, asta daca vrei sa fie bine primit cadoul si dupa ce pleci. O carte, sau ce crezi ca-i place ei, o rochie, o pereche de pantofi, o esarfa etc.

| Radu1015 a răspuns:

Daca nu stii ce sa ii iei, ii dai niste bani sa isi cumpere ce vrea ea, o cutie mare cu ciocolata.

| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

Pai eu ia-m luat prietenei mele o husa de telefon si o bratara din argint sau in locul bratariii poti sa ii iei o oja

| gabriela15gabigaby a răspuns:

O bluza draguta, bratari, cercei sau altceva de genul asta ( accesorii ) sau ceva ce stii tu ca isi doreste de mult si nu are inca. Sper ca te-am ajutat!

| Marya52 a răspuns:

Daca are cont pe facebook si ai si tu poti cauta niste poze cu tine si cu ea si sa faci un colaj frumos cu videoclip si muzica si sa il trimiti. Daca mergi la ea acasa ar fi frumos daca i-ai cumpara tricou sau pantaoni la fel ca tine. Sau poti sa-i cumperi un tricou cu La multi ani pe care sa pui o poza cu voi.Sa te distrezi si fundita

| Danka a răspuns:

Ii poti face la comanda o poza in rama cu tine si cu ea.