| Jokers666 a întrebat:

Ce inseamna daca mi-a zis o fata care am vorbit cu ea adica a zis: Mai vedem! Adica am întrebat-o daca vrea să fiu iubitul ei dar ea ar zice ca are iubit cumva dar nu prea cred ca are ca a zis ca a vorbit cu el de câteva săptămâni?

Răspuns Câştigător
| Bariel a răspuns:

Unele femei sunt foarte ciudate, daca e indecisa las o balta. Dar asta de care zici pare a fi tampita, pai daca ai iubit îi spui celui care te abordeaza "mai vedem"? Aici au loc un numar nelimitat de posibilitati, parerea mea este ca ori are un iubit proaspat si acum incearca sa va compare ca sa vada care îi mai stricat si de pe care are mai mult de castigat. Sau varianta simpla si ce a mai probabila, a folosit pretextul "am iubit" ca sa-ti dea jet ca nu este interesata de tine. Daca vine la tine ca s-a despartit de iubit, eu te sfatuiesc sa o lasi in groapa in care a cazut happy, sau ve i ajunge si tu sa fi parasit ca a gasit pe altul' mai "bazat".

| Jokers666 explică (pentru Bariel):

Ba frt nu inteleg chestia asta gen ea îmi dă atenție gen vorbește cu mine rade la glumele mele dar cum vine asta

| Bariel a răspuns (pentru Jokers666):

Nu stiu ce sa zic, incearca sa flirtezi cu ea, asta e cheia, flirtul. Daca o face si ea inseamna ca este interesata. Dar nu flirt din ala nesimtit

| RAY a răspuns (pentru Jokers666):

Ce sa faca cu tine, fata e politicoasa cu tine, nu te vrea ca iubit

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Că nu te vrea

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ti-a spus ca are iubit si "mai vedem", este pentru ca nu a vrut sa fie dura cu tine si sa te amarasca, dar raspusnul este de fapt NU.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că nu ești chiar ceea ce și-ar dori ea.
Tu nu o întreba așa ceva. Tu provoacă întâlniri. să preteceți, să faceți ceva. o activitate împreună. Doar atunci o să poată vedea cine ești, și să decidă.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hai salut!

Pai ce ar putea sa insemne oare? thinking

Daca voia cu adevarat sa fie iubita ta, atunci zicea ca da. Daca nu, nu.

Si mai gandeste-te la un lucru, daca erai tu acel baiat despre care a zis sau daca o sa fii tu impreuna cu ea si ii scrie cineva ce i-ai scris tu atunci. Ea ar putea la fel de bine sa zica, ca in acest caz, nu?

Deci, intrebarea mai buna ar fi: merita?

| StrongHeart a răspuns:

Mai vedem inseamna "cand o sa vezi reni zburand pe cer cu sania lu Mos Craciun"
Daca a zis ca are prieten, poate chiar are.Nu fa greseala pe care am facut-o eu si anume sa fii prea insistent pana in punctul in care o disperi.Cauta alta ca are balta pestisori.

| Justme1997 a răspuns:

"mai vedem" = nu

| alexalx1234 a răspuns:

E o ratata distrusa. Lasa fetele si fa-ti o pasiune ca toate fetele sunt pe interes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că trebuie să-ți găsești alta. In locul tau, asta ar fi ultimele cuvinte care mi le zice, nu as mai vorbi cu ea deloc.
De obicei unele sunt proaste rău, se re- interesează numai când ești cu alta de mana. Dacă e și mai frumoasa, fac spume.

| Nyarlathotep a răspuns:

Inseamna ca nu te place suficient cat sa fi iubitul ei dar vrea sa-ti lase cu impresia ca poate ai o sansa daca continui sa-i dai atentie. Nu ai sanse. Cauta pe altcineva! Cand o fata iti spune: "mai vedem", "poate mai incolo", "poate alta data", "mai tarziu", "e prea devreme", "sa mai asteptam" inseamna foarte clar ca nu te vrea dar cauta sa se foloseasca in continuare de tine pentru atentie.