| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru. Acum 2 saptamani am cunoscut o fata,m-am intalnit cu ea,doar ca,mi-e frica sa nu se impace ci fostul` ei prieten,cand ne-am intalnit o prietena de-a ei mi-a spus ca,cica a fost impreuna cu fratele ei (tipa cu care cica ne placem) si tipa s-a uitat ciudat sa zic asa la prietena ei,cand an venit acasa am vorbit cu prietena ei si mi-a spus ca era impreuna cu fratele ei dar tipa de care imi place zice ca nu-i adevarat si cand m-a sunat tipa de care ii place i-am zis ca "acu` am vorbit cu iubitul tau" si m-a amenintat. am zis asta de nervi si tipa credea ca eu vorbesc de fostul` ei iubit nu de fratele prietenei si dupa iar m-a sunat si mi-a spus ca cica nu am incredere in ea si m-a intrebat daca mai am ceva de zis si i-am spus ca: "vad ca nu ai chef de mine asa ca n-am ce zice" si a inchis,de-atunci nu m-a sunat,va rog sa ma ajutati,nu cred ca i-am gresit cu ceva mai ales ca nu mi-a dat motive sa am incredere in ea,va rog sa-mi dati si mie cateva sfaturi,mi-e frica ca daca ma pun cu ea,mai tarziu o sa sufar, va rog sa ma ajutati cu cateva sfaturi, va multumesc FUNDA + VOT. O seara placuta!

4 răspunsuri:
| Chitaila a răspuns:

Da chiar e nasol daca ai scris atata...lasa lucrurile sa se rezolve de la sine.

| xToTheZx a răspuns:

Ma scuzati pentru greseli.

| TroubleInWonderland a răspuns:

Pff..trebuia sa ai incredere in ea, poate acea prietena de-a ei era geloasa pe ea thinking Oricum si mie mi s-a intamplat si pur si simplu m-am despartit de ea happy dar m-am simtit naspa dupa...

| xToTheZx a răspuns (pentru TroubleInWonderland):

Crezi ca ar fi mai bine s-o las balta? ca poate se va impaca cu fostul` si apoi voi suferii? puppy dog eyes