| frumushika16 a întrebat:

SaLuT! Ce mai faceti? eee normal ca o fata de 13 ani sa sufere din cauza unui baiat?

Răspuns Câştigător
| Mangoo a răspuns:

laughing depinde...

9 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Da, este normal, intrucat la orice varsta ne facem iluzii.
Chiar daca la varsta de 13 ani fetele nu cunosc prea multe despre baieti, in sensul ca se lase conduse de impresii false si aparente, ele tot sufera atunci cand sunt parasite. Motivul ar fi simplu: implica anumite sentimente si cred in ceva ce pur si simplu nu va merge.
Sper ca te-am ajutat.

| shtephie a răspuns:

Nu, nu este normal! Esti copil...de cati baieti o sa dai in viata... ce-ar fi sa suferi pentru fiecare?

| DEBrown a răspuns:

Da, este. Daca te cuplezi cu toti golanii...

| MMadalina a răspuns:

Nu! Nu, este normal ca o fata de 13 sa sufere din dragoste. La varsta asta trebuie sa te preocupe alte lucruri, nu baietii. Ai timp si de ei happy

| Georgiana05 a răspuns:

Normal, nu, foarte des intalnit, da.

| Dolly_2428 a răspuns:

Logikwinking

| DeddoLăvPeace a răspuns:

Buna :. nu prea bine sad
da crede`ma. e foarte normal tongue

| denysuk95_2868 a răspuns:

Dap e normal... dar sincer iti faci mult rau... nu e bine s suferi y mai ales dupa baieti care sunt niste porci uniii. big grin [baieti sunt o groaza pe lumea asta asa ca sa nu iti faci griji ca vei gasi pe altcineva si va fi mult mai bine]

| alexaalbu a răspuns:

Offfff. in ziua de azi o sa incepeti sa va maritati de la 10 anii! pai cum se vede cred ca da