| teo97 a întrebat:

Cum fac un baiat sa sufere? funda:*

15 răspunsuri:
| xPinkSunShine a răspuns:

Buna!

Cea mai buna si cea mai simpla metoda este :
Gelozia.

Il faci gelos.Cum? Simplu! Foloseste un baiat,pentru a`l face gelos. Daca chiar te place,crede`ma va suferi dupa tine!

Merge de fiecare data happy

sau

Arata`i ca esti indiferenta
Indiferenta doare mereu...

Dar, totusi nu e bine sa faci pe cineva sa sufere? De ce? Sa faci mai mult rau de cat probabil este? laughing

Sper ca te-am ajutat!
Pa, pa!

| Amaliutss a răspuns:

Pai...cred ca te'a inselat nu? pai uite poti sha te dai la el,ca el sha kda in capcana tah,sh apoi el va dori sha fie cu tine, sh uh in acelash timp esticu un baiat, sh faci tot posibilul ca el sha te vada sarutandute. Sper ca te'am ajutat? fundita?

| JustThat a răspuns:

Asta e o intrebare cam ciudata thinking
Pai jigneste'l, tradeaza'i increderea, fa'l de ras, injoseste'l, fa'l sa simta ca e la mana ta, lauda'te cu el

Sunt multe moduri
Dar nu stiu ce ti'a facut acel baiat dar eu zic sa te gandesti de 2 ori inainte sa'l faci sa suferewinking
Sunt sigura ca daca ai fi in papucii lui te'ai simti prostwinking

| MihaCool99 a răspuns:

De ce ai face asta?:O

| OanaVlad a răspuns:

Daca a fost iubitul tau saruta alt baiat laughing... nu prea merit funda nu-mi da ( daca nu vrei ca nu ma supar laughing)))) )

| SpEEdz0r a răspuns:

Cum faci sa fi asa de proasta?

| nimenialtudecatunanonim a răspuns:

Stiu eu cea mai buna metoda da nu-ti zic cas baiatlaughing

| teo97 explică:

Am intrebat doar. nu vreau.da vreau sa stiu cum. nu sariti la gatul meu acumhappy

| FamilyRun a răspuns:

Vorbeste cu un baiat sa se prefaca cai cu thine si cand esti in fata celui care vrei sa-l faci sa sufere ia-l pe baiatul cu care ai aranjat si sarutal pe gura. sadsmug...sau daca esti cu el dai VERDE arata-i ca nu-ti pasa nul baga in seama

| vlad9gabriel a răspuns:

Daca te place fa-l gelos cu altcineva sau daca nu fa-l sa te placa si apoi distruge-i sentimentele...asta ne face mereu sa suferimwinking

| Razvanel231 a răspuns:

De ce sa il faci sa sufere? Nu te gandesti cum ar fi sa suferi tu? eu zic sa lasi chestiile sa il faci sa sufere, pentru ca el o sa puna suflet daca sunteti impreuna. Si o sa il faci sa sufere foarte tare, eu zic sa te mai gandesti!

| Andrada98_3943 a răspuns:

Asta as vrea si eu sa stiu...

| Cristina_5311 a răspuns:

Depinde de situatie puteai sa ne dai mai multe detalii asa iti dau id meu pe privat incep sa fiu profesionista la razbunat.

| Luy_3679 a răspuns:

Pai de ce sa faci un baiat sa sufere? In fine...desparte-l de prietena lui sau de viitoare lui prietena la care tine.

| elenax a răspuns:

Il faci de ras in fata celorlaltiwinking