| Ionică a întrebat:

Ce parere aveti despre agentiile matrimoniale? Sunteti de acord sau nu? Aduceti argumente, va rog. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Sunt necesare pentru cei care socializează mai puţin, pentru cei în vârstă sau pentru unele persoane cu anumite handicapuri.

| kidulinha a răspuns:

Nu sunt de acord cu matrimonialele. Se dau tzepe la greu pe matrimoniale. Nu cred ca esti atat de disperat incat sa intri pe matrimoniale. Cati ani ai?

| lostcontrol12 a răspuns:

Eu sunt Contra.si iti spun si de ce. Mie mi se pare ca iubirea adevarata nu o gasesti daca esti disperat sa o cauti, vine pur si simplu.Trebuie doar sa ai incredere in Dumnezeu si in tine. Pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani aruncati de la fraieri, fraiere neimpliniti, neimplinite.Care spera sa-si gaseasca sau cumpere perechea.De parca le asa de greu sa se agate de cineva.Niste slabi, slabe.