| Ionică a întrebat:

Spuneti replici si metode de agatat fete, va rog. Sunteti de acord sau nu? Ce parere aveti? Aduceti argumente, va rog. Multumesc!

9 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Hai sa fim originali, hai sa nu plagiem, oricum viata-i grea, daca mai e si anosta, incep sa devin pesimist. Ce parere au fetele despre rasa baietilor daca iei vin cu replici si metode sablonate!? Am devenii penibili, iar fetele s-ar plictisii!

| kidulinha a răspuns:

Replicile de agatat sunt cam.ciudate laughing Adica s-ar putea sa pari badaran. Mai bine intrebi "ce faci? " decat " hey papusa ai o harta pentru ca m-am pierdut in ochii tai" tongue Sau " tatal tau a fost terorist? pentru ca tu esti o bomba :X" Daca ar veni unu' sa-mi zica asta as incepe sa rad si as pleca. Bine, mi se zice prin cls asta dar la misto. Adica glumim. Dar daca vrei sa pari serios, nu merg replicile de agatat tongue

| Alyyynu a răspuns:

Cea mai buna replica de agatat cu cea mai mare rata de succes.
Deci fi atent la tot ce iti spun, esti?
Na-i cum sa asculti c anul vorbesc, dar totusi citeste...
Cea mai buna replica de agatat.
Incepem usor. pieptu in fata, umerii in spate... tragi aer in piept.
Ok?
Acum du-te la fata, ii arunci o privire seducatoare si... si ii zici:
"-Buna"

Deci cu replica asta, daca ai tupeu sa ii zici asa ceva ai invatat jumatate din tacticile de agatat.

| raisssa a răspuns:

Chiar ai nevoie de replici? fii spontan.sau direct. oricum nu ai nimic de pierdut... iar unele fete apreciaza asta

| scoaladeseductie a răspuns:

Buna... Imi place de tine... Vreau sa te cunosc :)

FIlme cu mine prezentand metoda aici: http://www.youtube.com/user/scoaladeseductie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A lui alin o fost cea mai tarelaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A lui alin o fost cea mai tarelaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alin a vazut playboy de L. A.hee hee

| deejay a răspuns:

Pai uite, eu prietenei mele ii spun doar vrajeli, de pilda:

Dupa atatea zile de ploi soarele a iesit fiindca te-am intalnit pe tine si tin astea mah.

nu iti trebuie neaparat replici, spui ce iti trece prin capwinking